Apartament 2+1, 60000 Euro tek Ali Demi!

Shitet nga: Aurora Sot 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Pasho Hysa
Sipërfaqe: 81.7 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
Apartament 2+1, me sipërfaqe 81.7 m2, me orientim nga Jugu dhe Lindja. Hyrja në apartament pas një korridori të vogël të fton në zonën e ditës, me gatimin, ngrënien dhe ndejtjen, zonë kjo me sipërfaqe të bollshme, e cila komunikon dhe me llozhën e apartamentit. Në fasadën Jugore, njëra pas tjetrës, janë të pozicionuara dhoma matrimoniale, tualeti me dritare dhe dhoma e fëmijëve me sipërfaqe racionale, e cila e ka dritaren nga Lindja.
Për më shumë informacion kontaktoni në nr. 0696201931
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim