Apartament 1+1, 43000 Euro tek Ali Demi!

Shitet nga: Aurora Sot 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Pasho Hysa
Sipërfaqe: 58.6 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
Apartament 1+1, me sipërfaqe 58.6 m2, me orientim nga Veriu dhe Perëndimi. Hyrja në apartament realizohet nëpërmjet një korridori, ku në të majtë ndodhet tualeti dhe përballë dhoma e gjumit. Ambienti i ditës ka sipërfaqe optimale dhe formë të rregullt drejtkëndore. Ai komunikon me llozhën gjatësore me sipërfaqe të bollshme të orientuar në Veri.
Për më shumë informacion kontaktoni në nr. 0696201931
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim