Garazhd green city,nderrohet,me keste Okazion

Shitet nga: Garazhd Sot 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR

Sipërfaqe: 1 m2
Për vendbanimin: Nëntokësor
Komuna: Tiranë
Shiten garazhde tek green city super okazion,31.1 m2,29,6 m2 me super hapsire pa kolona ne mes dhe para.cmimi 280 euro m2.mbas karburant kastratit tek unaza e re,dhe fusha Aviacionit,dhe me keste,Te perfunduar,15 mije euro te dy me kesh,nderrim dhe me skaf ose motorr uji.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim