SUPER CMIM NE ZONEN E FRESKUT

Shitet nga: SKAMPA REAL ESTATE Sot 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: MBI RESTORANT FRESKUN
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Tiranë
SUPER CMIM PER ZONEN MBI RESTORANT FRESKU SHITEN APARTAMENTE ME PLANIMETRI 1+1, 2+1, 3+1 ZGJIDHNI PLANIMETRINE TUAJ NE NJE NDER ZONAT ME TE QETA DHE ME AJER TE PASTER PASI NDODHET SHUME PRANE MALIT TE DAJTIT.

SUPER OKAZIONI VJEN ME APARTAMENTE 1+1, 2+1, 3+1 ADRESA: MBI RESTORANT FRESKUN

PLANIMETRI: 1+1, 2+1, 3+1
KATI: 1-2-3-4-5
VITI NDERTIMIT: 2019 - 2020
CMIMI: 420 Euro / m2 I PADISKUTUESHEM

PER ME SHUME INFO KONTAKTO AGJENTIN IMOBILIAR NE NR 0682350063
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim