SUPER CMIM NE YSHREK

Shitet nga: SKAMPA REAL ESTATE Sot 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

31 720 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: YSHREK, RRUGA SADIK STAVILECI
Sipërfaqe: 79 m2
Komuna: Tiranë
NE YSHREK NE RRUGEN SADIK STAVILECI SHITET APARTAMENT 1+1 I SAPO NDERTUAR PER 4 MUAJ PAJISET ME HIPOTEKE, NDERTIM ME CILESI DHE TEKNOLLOGJIS SE FUNDIT. SUPER APARTAMENT ME CMIM OKAZION...

SIPERFAQE: 79.3 m2
PLANIMETRIA: 1+1
KATI: 1 (banim)
ORIENTIMI: VERI - PERENDIM
CMIMI : 400 Euro/m2 I PADISKUTUESHEM
TOTAL: 31720 Euro I PADISKUTUESHEM

PER ME SHUME INFO KONTAKTO AGJENTIN IMOBILIARE NE NR 0682350063
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim