SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU

Shitet nga: shop Sot 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shkolla "Gjon Buzuku"
Sipërfaqe: 67.3 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 tek oxhaku prane shkolles "Gjon Buzuku". Ndodhet ne katin e 4 (jo te fundit) te nje pallati ekzistues me tulla te bardha. Apartamenti eshte 67.3 m/2 dhe organizohet nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen , 2 dhoma gjumi , 1 ballkon dhe nje tualet me dritare. Per nje vizite ne prone me kontaktoni : 0672030826
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim