KODRA DJELLIT

Shitet nga: KODRA Sot 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Tiranë
SHITET APARTAMENTI 73m2 kati par banimi mbi dyqan( kati i 2 me ashensor).. pallati esht nga me te mirit ne tiran per punime me cilsore cdo gje esht e veshur me mermer brenda tij... me sistem kapot kundra lageshtires i fresket ne ver dhe shum i ngrot me dimer . Me ashensor . Pallati 3 vjet ka qe ka perfunduar . Komplet pallati i banuar . Apartameri shitet i mobiluar . Mobilimi esht modern dhe cdo gje esht e re dhe cilsore nga me te mirat ne treg ... i pa banuar asnje her . Cdo gje flet vet ... apartamenti ndodhet mbi qendren KRISTAL CENTER komuna parisit mbi mbikalimin e KRISTALIT 50 metra me siper BIG MARKET . Afer ELEONORES... mund te hyet dhe nga rrethi selites ....lagje shum e qet dhe ajri paster.... cmimi i diskutushem nga afer ...
tel 0696575907..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim