3+1 me hipoteke 75m2 ne Don Bosko 74000 Euro!

Shitet nga: Tea Agolli 14 Sht 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

74 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Don Bosko
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 3+1 me hipoteke 75m2 i arreduar ne Don Bosko 74000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. Ka nje hapesire prej 75m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i arreduar dhe ka punime cilesore.Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim