2+1 me hipoteke 76m2 ne Kombinat 48000 Euro!

Shitet nga: Tea Agolli 14 Sht 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kombinat
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 76m2 i arreduar ne Kombinat 48000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzitues me tulla te kuqe, dhe ka tarace te izoluar. Ka nje hapesire prej 76m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i arreduar dhe ka punime shume cilesore. Preferohen bleres me cash. Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim