2+1 me hipoteke 75m2 Medreseja 55000euro

Shitet nga: Tea Agolli 14 Sht 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Medreseja
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 75m2 i arreduar te Medreseja 55000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin epare te nje pallati ekzsitues. Ka nje hapesire prej 75m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i arreduar dhe ka punime cilesore. Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Mundesi per tu kthyer ne dyqan, sepse ka akses me rrugen kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim