2+1 me hipoteke 100m2 tek Rr Mihal Grameno 71000

Shitet nga: Tea Agolli 14 Sht 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

71 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: mihal grameno
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 100m2 tek Rr Mihal Grameno 71000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 9 katesh. Ka ndricim te mire natyral me orjentim jug-perndim. Eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet bosh. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim