2+1, 115 m2, + garazh 20m2, ne YZBERISHT

Shitet nga: Tea Agolli 14 Sht 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

71 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: YZBERISHT
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1, 115 m2, + garazh 20m2, 71000 Euro, i mobiluar, me hipoteke ne Yzberisht! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor sa kalon KMY. Apartamenti ka ndricim te mire natyral me orientim Jug-Lindje dhe eshte i organizuar ne nje sallon +kuzhine , 2 dhoma gjumi, 2 ballkone ku njera eshte ne nje nga dhomat e gjumit, 1 koridor dhe 1 tualet. Ne kete cmim perfshihet dhe garazhi. Apartamenti dhe garazhi disponojn dokumenta te rregullta hipotekore. Per nje vizit ne prone kontaktoni Tean +355695562905
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim