2+1, 104 m2, 57000 Euro, me hipoteke ne Yzberisht

Shitet nga: Tea Agolli 14 Sht 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: yzberisht
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1, 104 m2, 57000 Euro, i mobiluar, me hipoteke ne Yzberisht! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor afer KMY. Apartamenti ka ndricim te mire natyral dhe eshte i organizuar ne nje sallon +kuzhine , 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, 1 koridor dhe 1 tualet. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Per nje vizit ne prone kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim