1+1 me hipoteke te Unaza e Re 58 000 Euro!

Shitet nga: Tea Agolli 14 Sht 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Unaza e Re
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 1+1 me hipoteke i arreduar 90m2 te Unaza e Re 58 000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor . Ka nje hapesire prej 90 m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Preferohen bleres me cash, por shitet edhe me kredi. Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Mund te modifikohet edhe ne 2+1. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim