Trare HEA

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: FICOM 06 Sht 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
ELASTRON, fabrika me e madhe e celikut.

Trare/Beams HEA, me gjatesi dhe spesor te ndryshem.


Per me shume informacion:
1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/
2- dergoni email ne info@ficom.al
3-ose kontaktoni ne numrin e tel: 069 800 5555.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim