Tenda me qera, zbukurime

Shitet nga: Tenda me qera, zbukurime 07 Sht 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Tiranë
Përshendetje!
Ofrojme çadra, tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa), karrige dhe stola, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. Cadrat posedojne dhe ndriqim per naten...
Bejme gjithashtu dekore per dasma dhe evente.
Ofrojme çader me perde, pedane kercimi, kuroren e çiftit, shandanat, mbulesat per tavolinen dhe buqeten e luleve etj..
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin ne qytete te ndryshme..
CEL 0682290127
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim