Shitet biciklete ciklistash TEAM REPLICA

Shitet nga: Gjergji Lleshi Sot 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet biciklete ciklistash e cila eshte karbon dhe ka ardhur nga Italia ne gjedje shume te mire per bicikleten kam dhe nje pompe qe fryen gomat aq sa duhet. Cmimi eshte 500€. Per me shume kontaktoni ne 0685338847
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim