Paisje restorant

Shitet nga: Adi 17 Gush 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Furre ne gaze dhe korent. sobe me 4 vatra. fritez patatesh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim