ofroj Sherbim Taksie 24 ore

Shitet nga: Al Bright 14 Gush 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Tiranë
Ofroj sherbim taksie 24 ore ne zonen e Tiranes. Nr telefoni: 0676454448 dhe 0695328333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim