Mbules per makine kundra shiut /diellit

Shitet nga: Alburel Binaj 10 Sht 05:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
🚘 Produkti IDEAL per #Makinen tuaj 🚘
👉Mbulese mbrojtese per makina
#SuperOferte
🕐 🕐 Sasi e limituar 🕐 🕐
💥💥💥Masa L 👉Per vetem 4000 Leke 💥💥💥
💥💥💥Masa XL 👉 Per vetem 4500 Leke 💥💥💥
🔷Rezistente ndaj shiut 🌧🌧
diellit ☀☀
🔷Material cilesore dhe rezistent pjesa e brendshme me pushe qe mbron makinen nga gervishtjet

Porosit tani 👇
☎Tel /Whatsapp / Viber /0693698257
🛫 Transporti falas kudo ne Shqiperi , brenda 48 oreve .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim