Karrike per persona me aftesi te kufizuara

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Keli Dje 10:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Karike per ivalit . Perdoret dhe si tualet . E bler ne gjermani

Karike per ivalit 15000

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim