frigo frigorifer komore dhoma frigoeiferike

Shitet nga: frigo 06 Sht 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
bejm prodhimin e frigoriferave raft dhe shank me te gjitha dimenzionet me garancion 2vjeqar
tel viber 00383-44-111-249 frigo
prodhojm dhoma frigoriferike per plus dhe minus
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim