Elektricist, Instalime Elektrike Civile

Shitet nga: Gabriel Mance 19 Sht 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Instalime elektrike të cilesisë së lartë me një eksperiencë disavjeçare në Europë.

Ofrojmë Instalim të rrjetit elektrik në apartamente, vila dhe biznese.
Përdorim i izolueseve më cilësore & Vegla pune profesionale për një shërbim korrekt dhe cilësor!

Për kontakt nr. Cel: 068 35 80 805
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim