DEPOZITE 3.500 LITOROSHE INOKS USHQIMORE

Shitet nga: Eljo 18 Gush 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 000 LEK   3 500 000 LEK

Komuna: Tiranë
SHES DEPOZITE 3 500 LITROSHE INOKS USHQIMORE. DEPOZITA MUND TE PERDORET SI PER TU MONTUAR NE KAMIONCION GJITHASHTU DHE NE DYQAN ME KAMALECAT QE DISPONON..
CMIMI I NEGOCIUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim