Biciklet

Shitet nga: Besard 06 Sht 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

380 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet bick IDEAL 28xl me marshe 3×9. Piston 10 cm para dhe frenat me vaj. Cmimi 380 mij lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim