Këpucë për Meshkuj dhe Femra

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k Sot 10:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Unisex
Këpucë 100% Lëkure
Këpucë klasike për Femra dhe Meshkuj.
Këpucë Sportive për Meshkuj dhe Femra.
Sandale për Femra.
Balerina për Femra.
Marka Botërore te njohura.
Vetëm artikuj origjinalë.
Të reja me Etiketë dhe me kuti.
Importuar nga Italia/Zvicra /Suedia.
Çmimet jane Outlet. Okazion.
Nuk shesim me Shumicë.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim