Xhakete / Xhup Lekure JACK&JONES

Shitet nga: Armando 11 Sht 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 650 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK   7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Xhakete lekure Jack&Jones, origjinale. Masa M. Produkti eshte ne gjendje shume te mire dhe ka nje model klasik (tipit denim) por ne te njejten kohe edhe modern sepse si kallepi, ashtu dhe menget vijne ngjitur me trupin dhe jo i fryre si tullum. Xhupi eshte nga Anglia. Shitet per arsye se nuk me vjen me. Per marken dhe kualitetin qe ka, cmimi eshte okazion.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim