Shitet cante lekure origjinale Dolce &Gabbana

Shitet nga: OFERTA365 10 Sht 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 6 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Canta esht blere ne amsterdam 600€
Dhe esht pak e perdorur si e re
Mund te ndrrohet edhe me iphone 7plus e me siper
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim