OKAZION.....Xhup Hugo Boss,200 Euro

Shitet nga: Berti 11 Sht 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Hugo boss,esht i paperdorur ,masa L, ka ardhur nga italia,esht blere 380€ dhe shitet per arsye mase.Shitet 200€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim