Këpucë Adidas (20 mij lek të vjetra)

Shitet nga: Klei 10 Sht 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Këpucë Adidas të reja dhe të papërdorur të blera në USA. Numri i këpucës 39.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim