Vello nuseje

Shitet nga: Eno 10 Sht 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shitet nje vello nuseje
Bashke me vellon shoqerohet dhe nje mbulese tavoline e qendisur
Shiten 50 euro
0697256638
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim