SKECHERS GO WALK 4

Shitet nga: Armando 11 Sht 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shiten keto kepuce Skechers te reja. Jane per perdorim te perditshem, super te lehta dhe me teknologjine e fundit te komoditetit "5 Gen. Cushioning"; jashtzakonisht te rahatshme. Kepucet jane te paperdorura fare dhe shiten per arsye te nr. te gabuar (Nr. 40). Jane blere para pak ditesh ne Itali dhe kostoja ne dyqan ishte 65 euro.
Ajo qe i merr, do i kenaqet kemba!
Cmimi i padiskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim