Super Bilardo Garlando Italiane 6 cop!!!

Shitet nga: Shitesot Sot 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport me top
Bilardot Garlando dhe Sardi marka italiane jane ne super gjendje te pajisur me cope te re sponde te reja gur steka xhetona. Pllaka origjinale grafit. Cmimi i diskutueshem! Per detaje nr whatsapp: 0696572499
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim