PAISJE PER ALPINIZEM

Shitet nga: POLICE STEAK Sot 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shitet 43m litar special kolektiv per alpinizem, litar personal,perusek per frenim, 2 çelesa 8, 2 çelesa D,dylbi origjinale, pagure plastike + gavete ushtarake amerikane shiten komplet 300 Euro. Mund te ofrojme trajnime per alpinizem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim