UNIFORMA GJUETIE & KEPUCE

Shitet nga: POLICE STEAK Sot 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK   3 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten: Uniform e re shkretetire amerikane 7000 lek, te perdorura ne gjendje optimale 3500 lek,kambale dimerore te reja numri 41 3500 lek, jlek multifunksional ngjyre jeshile 4500 lek, si dhe akseore te tjere me çmime te arsyeshme. Per me teper kontakt what's up se per çfare jeni te interesuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim