HAIBIKE 27,5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR

Shitet nga: DAVID Sot 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Universal
Modeli: Model Tjeter
HAIBIKE 27.5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI MAGURA SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATOR FOX FACTORY FORX 34 KAMPANJOLI XT DEOR SHIMANO ME FREKSJON RAPORTI LIBRIT 1X11 PJATA XDURO SPOCKET AMORTIZATOR MESIT ROCK SHOX 180 TRAVEL ME KTHIM TUBI SHALES ME PULT NGA TIMONI MOTORR BOSCH PERFORMANCE LINE CX BATERI BOSCH POWERPACK 500 DISPLAY BOSCH KARIKUS ORIGINAL NGA FABRIKA BUCELAT DT SWISS DISQET DT SWISS 1900 SPLINE 27.5 KOPERTONAT MAXXIS MASA L VITI 2016&2017... TANI NA GJENI NE FB INSTAGRAM SHESIM BICIKLETA GJERMANE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim