Shes bicikleten

Shitet nga: Donaldo 10 Sht 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 5 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet Bicikleta UNIVEGA 27 Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire me pjese te gjitha origjinale shimano ,shpejtesi 3*9,me diskofrena dhe frena alkoli Cmimi 350 € i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim