MTB MERIDA 29 shitet 450 mij lek

Shitet nga: .... Sot 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE.........Viti 2017......MTB MERIDA 29 shitet 450 mij lek....GJENDJA PERFEKTE E RE FARE .KOPERTONAT 29X 2.2....TRUPI ( L ).......DISKOFRENA OIL MINERAL TEKTRO...MARRSHA 9 LIBRA X 3 PJATA = 27 MARRSHA ....PJESET SHIMANO ALTUS ......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim