MTB MERIDA 27.5 shitet 360 mij lek

Shitet nga: ..... Sot 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

360 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE .......MTB MERIDA e re fare...... rrotat 27.5 shitet 360 mij lek te vjetra................diskofrena alkoli FORMULA ........marrshat SHIMANO 8libra X 3 pjata = 24 marrsha................kopertonat SCHWALBE 27.5........armuzatori SUNTOUR............
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim