chopper bicycle

Shitet nga: Luli 21 Sht 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet chopper bicycle American Style shume e vecante e vetme ne llojin e vet. Pjeset origjinale sistem frenimi dhe kondrapedal me 3 marshe. Vetem telefonata serioze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim