MTB CUBE ANALOG 29 shitet 500 mij lek

Shitet nga: .... Sot 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Cube
Modeli: Model Tjeter
merni ne tel 0698950444..............bicikleta shitet ne fier dhe tirane...............MTB CUBE ANALOG 29 shitet 500 mij lek..........DISCOFRENA OIL MINERAL SHIMANO....marrshat 9libra ×3pjata=27marrsha.....rrotat 29 MICHELIN..........te ky link shikoni bicikleten time me video ne youtube.........https://youtu.be/2Ij3O5rEq-4
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim