AMPLIFIKATOR FUQIE DB

Shitet nga: Altini 15 Gush 04:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet amplifikator fuqie 2x500 watt ..high profesional performance...ne gjendje sh te mire..dhe i fuqishem...per live dhe dj..cmimi eshte fiks..150 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim