smart watch Lemfo Lemx

Shitet nga: romeo Dje 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Unisex
OS: Android 7.1, CPU: MT6739

* Bandha e frekuencës: 4G LTE-FDD B1 / 2/3/5/7/12/20, WCDMA B1 / 2/5

* RAM 1 GB + 16 GB në blicë

* Navigacion Bluetooth 4.0 / GPS / WiFi i mbështetur

* Monitorimi i Rrahjeve të Zemrës, Pedometri, Mode Sporti

* Bateri me kapacitet të lartë 900mAh

* E ndërtuar në Kamerën 8MP

* Afishoni duke lëvizur për ta ndezur atë

* 2,03 inç 640 * 590 ekran

* Rrip zëvendësimi

* Ndërfaqe popullore me stil elegant për zgjedhje

* Mbështetni versionin iOS 11.1 më lart dhe versionin Android 6.0 më lart
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim