Shall/ rreth Dore i mëndafshët kundër mundimit.

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Porosit Online Sigurt Dje 19:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Unisex
Shall/ rreth Dore i mëndafshët kundër mundimit, vjelljes dhe marramendjes qe munde te shkaktohet nga udhëtimi, shtatëzania, ose nga Kemoterapia
Çmimi 8€
Transporti per Kosovë gratis
Transporti per Shqiperi dhe Maqedoni 4€
Viber & what's app +38349551351
Nuk ka efekte anësore, heq ankthin në udhëtime. Madhësia e përshtatshme për të gjithë. Dy rrathë në paketim, për secilën dorë nga një. Është e nevojshme për të dyja duart. Përdoret pa dallim gjinie apo moshe.
Produkt magjike me rezultat të menjëhershëm.
PA MEDIKAMENTE!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim