Cigare Elektronike ( VAPE ) 240W

Shitet nga: Klajdi 11 Sht 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Unisex
Full set Cigare Elektrike 240W, E pa perdorur esht mbushur me leng me shije sa per tu provuar qe esht funksional, me 6 koka (coil) shtese dhe nje xham rezerve. Vape-it i mungojn vetem baterit funksional me 2 bateri qe i shkon fuqia deri n 200W edhe me 3 bateri 240W. Te interesuarit te shkruajn vetem ne whatsapp ne numrat : 0692320733 & 0682005505
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim