Cante Shpine Piquadro

Shitet nga: Artan 19 Sht 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Unisex
Ne gjendje te persosur estetike 99.9% e re, vend per Pc dhe Tablet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim