Tag heuer dhe Breitling per shitje

Shitet nga: eni shtini 11 Sht 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 250 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
TAG HEUER GRAND CARRERA CALIBLE 17 - Gjendje e perkryer, cmimi e re eshte 6700 euro. Shitet OKAZION - 3250 EURO

Breitling 18K Gold automatic - gjendje perfekte. cmimi e re eshte 8000 euro, shitet okazion 3250 euro.

Cmimet jane pak te diskutueshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim