Ore per meshkuj: Roleks Automatik & nje unaz

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Porosit Online Sigurt 16 Sht 15:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore per meshkuj: Roleks Automatik & nje unaz me shqiponje dhurate.
I shihet mekanizmi edhe nga mbrapa.
Kualitet i larte.
Vetekurdiset ne dore ose mund ta kurdisni para vendosjes.
Çmimi vetem 38€
Transporti per Kosove gratis
Transporti per Shqiperi dhe Maqedoni 3€
Viber & whats app +38349551351
Paketim ne form dhurate gratis.
Blej vetem me te miren
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim