Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore

Shitet nga: Ora_luskoze_online 17 Sht 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shesim Ora te ndryshme imitime te mira dhe origjinale!!
Cmimi varion sipas Cilsise dhe mund ta shihni tek fotoja per oren perkatse.
Per me shum info rreth orave na gjeni dhe ne instagram ora_luskoze_online dhe mund te na kontaktoni ne nr celularit 0688753689.
Transporti falas brenda tiranes.
Faleminderit per mirekuptimin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim