Syze Oxydo 70 mije lek+dhurohen nje pale diesel

Shitet nga: aeda 12 Sht 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 910 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 LEK   11 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shiten Syze Femrash Oxydo - cmimi 7000 leke te reja. Jane blere 210 mije lek te dyqani Look Optika.
jane pothuajse te reja. Skeleti eshte ngjyre e kuqe dhe bishtat jane pink.
Plus me to dhurohen dhe nje pale syze diesel, origjinale, unisex.
Te dyja palet jane me kutine e tyre dhe pastruezin e xhamave.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim